Vreugde alom!

Vreugde alom want ik liep daarjuist welgeteld een half uur op een stuk. Het begon met veel gehijg en gepuf om na 10 weken in een makkie (grapje) 30 minuten uit te lopen. Dikke merci aan mijn geweldige loopmaatje die het lopen op zaterdag veel aangenamer maakt, dikke merci aan de lezers hier voor de goeie looptips en dikke merci aan runkeeper om mijn prestaties zwart op wit neer te zetten en bij te houden en dikke merci aan mijn ventje voor de iPhone waarmee ik het lopen ook muzikaal wat aangenamer kan maken (voorlopig is Peter Gabriel mijn favoriet om mee te lopen).

In mijn achterhoofd zitten nog steeds de woorden van de specialist: ‘Het is goed dat je gaat lopen, maar je moet niet verwachten dat je conditie zal opbouwen.’. Ik heb het toch maar schonekes gedaan. Nèh!

Geplaatst in Alledaags. Bookmark de permalink.

6 zegjes gedaan op Vreugde alom!

  1. tricky zegt:

    petje af voor jou! zo ver ben ik nog bijlange niet :-( maar 4 km wandelen vind ik voor mezelf momenteel ook al well done! dus allebei een pluim verdiend!

  2. Karen zegt:

    Goed gedaan seg! Start to run? Ik ben eens benieuwd of het mij ook gaat lukken, binnen een week of 7 ;)

  3. kaat zegt:

    Super ! Die eerste 5 zijn echt de moeilijkste in de hele loopcarrière ! Dikwijls (ik ben nu bezig met HM training voor mei en triatlontraining) denk ik daar aan terug : hoe zwaar de trainingen nu ook zijn, ze zijn nooit meer zo zwaar geweest als die eerste 5 ! Dus er wacht je een schitterende toekomst !
    http://www.kaatloopt.wordpress.com

  4. loopmaatje zegt:

    en we blijven volhouden he,…met twee gaat het ook bij mij vlotter. Tot volgende week ….

  5. missfolies zegt:

    Joehoe!!! (ik ben er nog nooit in geslaagd langer dan 5 min. aan één stuk te lopen)

  6. Jolanda zegt:

    Fantastisch! Onlangs heb ik 20 minuten (via start to run) volbracht. het geeft zoveel energie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>